Pracownik ocynkowni

Jako pracownik cynkowni będziesz odpowiedzialny za różnego typu obowiązki związane m.in. z:

  • obsługą suwnicy z poziomu roboczego;
  • zawieszaniem i ściąganiem detali oraz obróbką elementów po procesie cynkowania;
  • moczeniem materiałów w kwasach o niskim pH;
  • odtłuszczaniem;
  • szlifowaniem;
  • pakowaniem i kompletacją gotowych elementów na paletach.

Wymagania

  • Chęci oraz motywacji do pracy;
  • Samodzielności w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • Podstawy znajomości języka holenderskiego lub angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Profil firmy

Firma powstała w 1968 roku. Nasz klient z przyjemnością pomoże Tobie w galwanizowaniu Twoich materiałów. Cynkują m.in.: w budownictwie, sektorze agrarnym, przemyśle stoczniowym i wiele innych. Ze względu na strukturę firmy są bardzo elastyczni i dostosowują się do wymagań każdego klienta.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach Holenderskich;
  • Pracę na dłuższy okres;
  • Możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia;
  • Dojazdy do pracy;
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.